אחרי שבקיץ שעבר הביא לראשונה לישראל את מופעו 'ארמין אונלי' שהתקיים בירושלים ושנתיים מאז הפעם האחרונה שלו בתל-אביב, ארמין ואן ביורן חוזר לישראל וינגן בפסטיבל הגדול של הקיץ, במסגרת חגיגות לילה לבן לת"א בגני התערוכה, לצד ויני ויצ'י ו-Sunnery James & Ryan Marciano.

 

  • האירוע יתקיים בביתן 2 החדש בגני התערוכה
  • פתיחת שערים 22:00
  • איסוף הכרטיסים בקופות גני התערוכה 
  • יש להציג את אישור ההזמנה שקיבלתם למייל ות.ז. (ניתן להציג בסמארטפון)
  • הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה

ליין אפ

ארמין ואן ביורן – Armin Van Buuren

קשה למצוא מה לומר על ארמין ואן ביורן שעוד לא נאמר. ההולנדי שחגג השנה 20 שנות קריירה בצמד מופעי 'Armin Only' ענקיים מול 80,000 איש הוא היחיד שזכה 5 פעמים (מתוכן 4 שנים ברציפות) במקום הראשון בדירוג הדיג'ייז העולמי של הדיג'יי מגזין, ממציא תוכנית הרדיו הפופולרית שהפכה לפסטיבל חובק עולם – A State Of Trance, לה עשרות מיליוני מאזינים ברחבי העולם, מייסד לייבל הענק 'ארמדה מיוזיק', אמן הדגל של ז'אנר הטראנס המלודי כבר מעל לעשור ואחד האבות הרוחניים עבור מאות אמני מוזיקה אלקטרונית שבהם תמך וקידם באמצעות תוכנית הרדיו והלייבלים שלו במרוצת השנים, בעל מועמדות לפרס הגראמי היוקרתי ועוד.

ויני ויצ'י – Vini Vici

צמד הפרוגרסיב פסיי טראנס מישראל – מתן קדוש ואבירם סחראי, נהנים בשנתיים האחרונות מתנופה אדירה ובעיצומו של כיבוש גלובלי של סצינת המוזיקה האלקטרונית בעשרות מדינות ברחבי העולם, עם להיטי טראנס כמו The Tribe, הרימיקס שלהם לקלאסיקה Free Tibet ומעל כולם שיתוף הפעולה עם ארמין ואן ביורן – Great Spirit. בשנתיים האחרונות ויני ויצ'י גם ניגנו לצד ארמין בבמה הראשית של פסטיבל A State Of Trance בהולנד וכן בפסטיבל האולטרה במיאמי. הצמד גם היה לאמני הטראנס הראשונים לכבוש את צמרת מצעד הביטפורט, הישג חסר תקדים לז'אנר ולאמנים מישראל.

סאנרי ג'יימס & ריאן מרסיאנו – Sunnery James & Ryan Marciano

"אם הייתה גירסה הולנדית לסוודיש האוס מאפיה, הם היו סאנרי ג'יימס וריאן מרסיאנו" אמרו עליהם אקסוול, סבסטיאן אינגרוסו וסטיב אנג'לו, חברי ההרכב האגדי. מ-2007 הצמד הביא סאונד רענן ושילוב מעניין בין דיפ & פאנקי האוס, טרייבל ועוד, ומיצבו עצמם כאחד השמות הלוהטים ב-EDM. כבר מספר שנים שהם מנגנים לצד ארמין במסעותיו לפסטיבלים ברחבי העולם. אין סיכוי שתישארו לשבת בצד אם אתם נוכחים בהופעה של השניים. זה כבר מעבר לעניין של ז'אנרים מוזיקליים, זה עניין של תשוקה למוזיקה ולאומנות ההופעה, והשניים האלו מצליחים להמחיש זאת בצורה שמעט מאוד אמנים מצליחים. מספיק לחזות בהם פעם אחת על הבמה ולהבין.

 
 
Dec 20, 2018
 by יונית
 
 

 

 
 
Dec 20, 2018
 by משה